רדיו רפי - תקנון האתר והחברה

שלום לכל הלקוחות שלנו הגעתם לאתר המכירות הגדול והזול במדינה בו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים לרכב ממיטב היצרנים והחברות במחירי מבצע ללא תחרות + הגינות ,מחירים הכי זולים בהתחייבות ובתנאי תשלום אטרקטיביים כגון 10 תשלומים בלי ריבית החנות שלנו היא גם חנות אינטרנטית וגם מרכז התקנות. אנא קראו את התקנון בקפידה תודה

1. תנאי השתתפות חובה! · כל מי שרשאי לבצע פעולה באתרהוא חייב להיות תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל ) חייב להימצא ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצויינות להלן ושהינו בעל חברות האשראי הינן:ויזה כ.א.ל ,ויזה אלפא, דיינרס קלאב ישראל בע"מ, אמריקן אקספרס בע"מ,ישראכרט בע"מ. מבלי לגרוע מהאמור לעיל ,תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הוא אישור של חברת אשר דרכה התחייב המשתתף לבצע את הרכישה ,לעסקת הרכישה שעליה התחיייב.

2. המוצרים המוצעים · המוצרים מוצעים על ידי החברות המציעות ,לפי המפרט ובהתאם לתנאים המופיעים בדף המכירה באתר באתר ניתן לראות את תמונות המוצרים ותאור קצר ותמציתי של המוצר המוצע. הפרטים כולן נמסרים באחריותן הבלעדית של החברות המציעות. במקרה שאזל מוצר מהמלאי בשל נסיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תיהיה רשאית החנות להודיע ללקוח על ביטול הקניה , במקרים אלו הלקוח לא יחויב , ורדיו רפי יעשה את המיטב ותציע ללקוח מוצר חלופי. עדכון מחירים - המחירים באתר נעשים על בסיס יום יומי על מנת להבטיח לצרכן את המחיר הנמוך ביותר , שינויים אלו מתבצעים בצורה ידנית , על ידי בחור מיומן . היה ונפלה טעות אנוש חריגה בלבד , השמטת ספרה , טעות בהקלדה , רדיו רפי יטען שטעויות מסוג זה יכולות להיעשות אך ורק , בתום לב , ויש לראות בהם טעויות אנוש , היה וישנה טעות במחיר באתר , או יש ספק לגבי מחיר מסויים נא ליצור קשר מייד עם מנהל המכירות או בעל החנות 03-5522487 כל המוצרים המוצעים במסגרת המכירה חדשים לחלוטין (סוג א`) באריזותיהם המקוריות ונהנים מכל תנאי האחריות והשירות המקובלים. · התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחויבות. כל מוצר שירכש וישנה בעיה כלשהיא ינתן תעודות האחריות המצורפת לכל מוצר . המבצעים פעולות באתר מצהירים כי תוכן סעיף זה הובא לידיעתם וכי לא תהא כל טענה כנגד בעלי האתרו/או מי מטעמם בקשר לסיבה

אין אפשרות לבטל דמי משלוח ועל זאת ידע הלקוח שלא ניתן לקבל החזר כספי 3. פרטי המשתמש · בעת ביצוע הפעולה באתר יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים :ת.ז /ח.פ ,שם פרטי, שם משפחה, שם, חברה, טלפון, יישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני · הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים ,לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לחברה · אנו מתחייבים לאגור את המידע שנמסר לנו בצורה מאובטחת. כמו כן אנו מתחייבים שלא לגלות ולא להעביר כל מידע הקיים אצלנו (כולל פרטים אישיים ) לאחר, למעט מידע הנדרש לצורך ביצוע ההזמנות באתר.

4. תשלום ואספקה · לאחר סיום ביצוע הרכישה המשתתף עדיין לא יחוייב בגין ההזמנה אלא רק יתבקש אישור בלבד מחברת האשראי של הלקוח בגין המוצר לפי מס` התשלומים אשר ביקש. · החיוב יבוצע רק לאחר שיחת טלפון עם הלקוח שמאשר את הקניה · המחירים באתר כוללים מע"מ · ניתן לבטל רכישת מוצר עד 14 ימים ממועד ההזמנה, הביטול ייעשה על ידי שליחת מייל foxboy20@walla.com וגם חובה להתקשר להודיע כדי שנזהה זמן ביטול, ואז ההנהלת החברה תאשר את הביטול.על פי חוק אם סופק המוצר חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני הספקים ע"י הרוכש כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית ולא נעשה בו כל שימוש. · על אף האמור לעיל ,ניתן לבטל עסקה לרכישת מוצר בתוך 12 שעות מביצוע ההזמנה (ובתנאי שהמוצר לא סופק למזמין או הועבר לחברת ההובלות )ללא כל חיוב בדמי ביטול על ידי הודעה בפקס או בדואר אלקטרוני+ שיחת טלפון . מעבר לזמן שצויין יחויב המזמין בדמי ביטול ,על ידי שליחת הודעה בפקס או בדואר אלקטרוני . מעבר לזמן שצויין יחוייב המזמין בדמי ביטול (באמצעות כרטיס האשראי) בשיעור של 10% ממחירו הכולל של המוצר .

5. אחריות · האחריות למוצרים הנמכרים באתר חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים ,ובהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר ו/או שרות.

6. ברירת דין ומקום שיפוט · התנאים המובאים לעיל ולהלן ,פרשנותם ואכיפתם נשלטים על ידי חוקי מדינת ישראל בלבד. כל העסקאות המתבצעות באמצעות אתר זה הנן כפופות לדין הישראלי בלבד וכל הליך משפטי בגין כל עילה שמקורה בפעולה משפטית שהתבצעה באתר זה יתברר בבית המשפט מוסמך במחוז ת"א בלבד. הגישה לאתר זה וביצוע עסקאות באמצעותו מוגבלות אך ורק למשתמשים מישראל.

7. תנאים נוספים · חברת רדיו רפי לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למוצרים ו/או לטיבם ו/או למועד אספקתם ו/או לאופן אספקתם. · חברת רדיו רפילא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש מוצרים. · חברת רדיו רפי לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה. · חברת שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה ,בין היתר באם יתברר לה שמתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית. · חברת רדיו רפי שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת. · מבלי לגרוע מהאמור לעיל ,במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי , ובדרך כלשהי , ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה ,ו/או אם בשל פעולת איבה, ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כח ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אם יחולו שינוייים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנו על פי מועד רכישת המוצר ,רשאית חברת רדיו רפי להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה. · במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום , בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר ,או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר, רשאית חברת רדיו רפי אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית. · חברת רדיו רפי שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן. קניה חכמה :)

מערכות שמע ומיגוון רחב של מוצרים איכותיים לרכב שלך

מגוון מערכות מולטימדיה לרכב כולל התקנה מקצועים ושירות אדיב. מערכות סאונד ואביזרים מגוונים בהתאמה אישית . שחזור ריפודים וכיסויים בהזמנה אישית